spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
O firmě arrow seznam psů
seznam psů

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na adrese :

http://utulek-naceratice.blog.cz/

 

Kontaktní telefon:

602 307 801

email:   Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 

 

UPOZORŇUJEME, že fotografie obnovujeme přibližně po 14 dnech, proto by se případní zájemci měli nejdříve na tyto pejsky zeptat telefonicky. Štěňátka nezamlouváme. Děkujeme za pochopení.

 

 

Vilík

Plemeno- Kříženec malého vzrůstu
Věk: 1 rok

Vilík je jako Vilma odrostlé štěně , nebyl vedený k ničemu, je to samorost. Doporučujeme jej k RD s přístupem do domu , či kotelny. Není vhodný do bytu ,není čistotný a také je dosti uštěkaný. Hledáme pro Vilíka milující rodinu a stálý domov. Vilík stejně jako Vilma se dostali do útulku velmi zablešení a zanedbaní.
 Image

 

 

 

Vilma


Plemeno - Kříženec malého vzrůstu
Věk: 1 rok
Vilma je ještě štěněcí slečna, která si vyžaduje dosti pozornosti. S ostatními pejsky se snese dobře, je nekonfliktní. Doporučujeme ji k RD s přístupem do domu či kotelny. Není vhodná do bytu, je dosti uštěkaná a není čistotná.

Image

 

 


 

Bobina


Plemeno Kříženec malého vzrůstu
Věk:3-4 roky


Bobina je odrostlá psí dáma. S ostatními pejsky se snese velmi dobře. Je čistotná. Doporučujeme ji k RD s přístupem do domu , či kotelny Je vhodná ke starším lidem, ale i k malým dětem. Nenechávejte ji čekat.


Image

 

 

 

Bert


Plemeno - Kříženec středního vzrůstu
Věk: 9 let


Bert byl vyhozen majitelkou nedaleko Znojma. Bert je stařičký pejsek s velkým srdcem. Hledáme pro něj stálý domov , kde by se cítil jako člen rodiny a ne jen uvázán u boudy. Nenechávejte ho čekat. Vhodný ke starším lidem.

Image

 

 

 

Bobík


Plemeno - Dlouhosrstý jezevčík


Věk:5 let

Bobík je nalezenec, kterého bohužel nikdo nehledá, tak tomuto krasavci hledáme nový domov my. Bobík je mazel, který by rád našel své místečko a páníčky. Vhodný ke starším lidem. Bobík má rád procházky na vodítku. S dalšími pejsky se snese dobře, S kočkami také nemá problém. Tento krasavec je milovník lidské společnosti. Nenechávejte ho čekat.

 Image

 

 

 

Barunka


Plemeno - Kříženec většího vzrůstu
Věk: 3-4 roky

Barunka je moc hodná a velmi poslušná psí dáma. Svého páníčka si zamiluje, ale musí si ji získat (alespoň procházkou , nebo návštěvami) . Doporučujeme ji k RD .Ostatní pejsky musí poznat.

Image

 

 

 

Bady


Plemeno- labrador


Věk:1-2 roky
Bady je pohodové, hodné odrostlé štěně . S ostatními psy se snese dobře, je nekonfliktní . Ale také je Bady čistotný a poslušný .Vhodný na dvorek s přístupem do kotelny.

Image

 

 


Čárlí


Plemeno: x labrador


Věk:1-2 roky
Čárlí není vhodný k jiným psům a dětem. Je výborný hlídač.

 Image

 

 

 

Max (pitbul)
Plemeno - pitbul.


Věk: 1,5 roku
Maxik hledá novou , ale milující rodinu. Maxík zažil týrání a jen samé trápení. Nabízíme jej proto jen k chovateli se zkušenostmi s tímto plemenem. Nevhodný k dětem , na dvůr. Max je dosti náladový, ale srdce má hodné a milující odrostlé štěně.

Image

 

 

 

Beníček


Plemeno -x střední vzrůst

Věk: 10 měsíců
Beník je velmi bojácné štěňátko , které hledá milující domov. S ostatními pejsky se snese dobře. Doporučujeme na dvorek.

 Image

 

 

 

 Lucky
Plemeno – kříženec


Věk: 1rok
Laky je chytrý, vnímavý psí kluk. Miluje všechny a všechno. Hledá stálou milující rodinu.      p. Vítová tel:602452171

Image

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB