spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
O firmě arrow seznam psů
seznam psů

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na adrese

http://utulek-naceratice.blog.cz/

 

 

 

Bert

plemeno - Kříženec středního vzrůstu
věk- 9 let

Bert byl vyhozen majitelkou nedaleko Znojma. Bert je stařičký pejsek s velkým srdcem. Hledáme pro něj stálý domov, kde by se cítil jako člen rodiny a ne jen uvázán u boudy. Nenechávejte ho čekat. Vhodný ke starším lidem.

 Image

 

 

 

 

Bobík

věk - 5 let

plemeno - Dlouhosrstý jezevčík

Bobík je nalezenec, kterého bohužel nikdo nehledá, tak tomuto krasavci hledáme nový domov my. Bobík je mazel, který by rád našel své místečko a páníčky . Vhodný ke starším lidem. Bobík má rád procházky na vodítku. S dalšími pejsky se snese dobře, S kočkami také nemá problém. Tento krasavec je milovník lidské společnosti. Nenechávejte ho čekat..

 Image

 

 

 

 

BARUNKA

Plemeno - Kříženec většího vzrůstu
Věk - 3-4 roky

Barunka je moc hodná a velmi poslušná psí dáma. Svého páníčka si zamiluje , ale musí si ji získat (alespoň procházkou , nebo návštěvami)Doporučujeme ji k RD .Ostatní pejsky musí poznat.

 Image

 

 

 

 

ČÁRLÍ
Věk -1-2 roky

Plemeno: x labrador
Čárlí , není vhodný k jiným psům a dětem. Je výborný hlídač.

 Image

 

 

 

 

MAX (pitbul)

Věk – 1,5 roku
Plemeno - pitbul.

Maxik hledá novou ale milující rodinu. Maxík zažil týrání a jen samé trápení, Nabízíme jej proto jen ke zkušenému chovateli s tímto plemene. Nevhodný k dětem , na dvůr. Max je dosti náladový, ale srdce má hodné a milující odrostlé štěně.

Image

 

 

 

 

LUCKY
Věk -1 rok
Plemeno - kříženec

Laky je chytrý, vnímavý psí kluk. Miluje všechny a všechno. Hledá stálou milující rodinu. p. Vítová tel:602452171

 Image

 

 

 

 

BLEK

Plemeno - Kříženec knírače
Věk-2-3 roky

 

Blek je poslušný mladý pejsek . S ostatními pejsky nemá problém .     Je velice čistotný, proto jej doporučujeme do RD , či bytu .Vhodný ke starším lidem(miluje lidskou společnost).

 Image

 

 

 

 

TIM

Plemeno - křížený pudlík /maltéz

Stáří asi 4roky

 

Timeček je pejsek pouze do bytu , jelikož je čistotný a hlavně nemá podsadu. S ostatními psy se snese dobře, i když je dosti temperamentní. Hledáme pro něj teplý pelíšek a milující domov. Vhodný ke starším lidem , ale i k dětem...

 Image

 

 

 

 

BENÍK

Plemeno - kříženec střední vzrůst

Stáří 1,5 roku

 

Beník je odrostlé štěňátko . Je moc mazlivý, nevhodný jako hlídač.      S jinými psy se snese dobře. Hledáme pro Beníka domov, není v hodný do bytu ,ale do domečku s přístupem do kotelny ,či stodoly.

Image

 

 

 

 

BÁRNY

Plemeno - kříženec střední vzrůst

Stáří -1-2roky

 

Bárny je odrostlé štěně, plné energie a lumpáren. S ostatními pejsky se snese velmi dobře. Je v hodný do domu , či bytu . Na dvorek s přístupem do kotelny.

 Image

 

 

 

Zuzanka

Plemeno - špic

Stáří - 4-5 let

 

Zuzanka je moc hodná , dosti bázlivá psí dáma. S jinými pejsky se snese velmi dobře. Doporučujeme ji k RD s přístupem do kotelny , nebo zateplené boudy.

 Image

 

 

 

 

REX

Plemeno - NO

Stáří -5 let

 

Rex je pohodový poslušný pejsek. S některými pejsky se snese dobře .  Je dobrý hlídač a také jako společník pro milujícího páníčka . Rex měl ošklivý život, proto pro něho hledáme opravdový domov, plný lásky kde bude nejen psem na dvoře . Rexík má velmi dobré milující srdce.

 Image

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB