spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Seznam psů

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na adrese :

  

http://utulek-naceratice.blog.cz/

 

 

Roník

Plemeno - střední knírač

Stáří -1rok

S ostatními psy se snese dobře. Je vhodný do RD s přístupem do dvora, či zahrady. Není vhodný do bytu (je moc uštěkaný)

Image

 

 

Bertík

Plemeno - křížený pudlik

Stáří - asi 4 roky
Bertík je spíše samotář .S ostatními pejsky se snese dobře. Doporučujeme jej do RD/bytu ,neboť je naučený čistotě. Vhodný ke starším lidem. Nenechávejte jej čekat..

 Image

 

 

 

LEXÍK (Max)

Plemeno - x staforda

Stáří - asi 2 roky

Lexík je velmi akční pejsek , ostatních pejsků se spíše straní. Byl vrácen z nedostatku -času na něj . Čas strávený v lidské společnosti náležitě ocení .Je schopen milovat osobu , která bude milovat jeho .Nenechejte jej dlouho čekat .Jen zkušenému majiteli s tímto plemenem 

Image

 

 

 

ALUNA

Plemeno -X ovčáka

Stáří -2 roky

Aluna si své jméno přinesla na obojku. Je velice hodná a poslušná. Pro její čistotnost doporučujeme k RD s přístupem do domu. Aluna si váží svých věcí , s ostatními pejsky se nesnese .Aluna si zaslouží ten opravdový domov , kde lásku bude dostávat , ale kde jí mnohonásobně jistě vrátí.

 Image

 

 

 

RITA
Plemeno - XFlat  coated retrívr
Stáří :kolem 1,5 roku

Rita je odrostlé štěně, která ráda dovádí  ale dovede i poslechnout .S jinými pejsky se snese velmi dobře, vhodná k RD .Miluje děti, bude věrným společníkem každé rodiny.

 Image

 

 

DENNY

Plemeno : X-NO

Stáří :1,5 roku

Denny je odrostlé štěně .Umí některé povely .Je velmi hravý. Vhodný k odrostlým dětem a k RD se zahradou.

 Image

 

 

Maxik

Stáří- 1,5 roku

Plemeno - asi X kavkazák

 

Maxik je odrostlé štěňátko ,plný nekonečné energie. Je vhodný ke sportovní rodině ,ne ke starším lidem. Doporučujeme na dvorek, či zahradu. Je čistotný, Ale není poslušný. Nenechávejte jej čekat.

 Image

 

 

 

ARGO

Plemeno –NO
Stáří 1-2 roky

Argo je odrostlé štěně . Zřejmě vyrůstal jako samorost u RD nebo zahradě(nezná nic)Proto jej doporučujeme k majiteli ,který se mu bude věnovat .Toto plemeno patří k jedněm z nejinteligentnějších .Bude mu jistě stačit pár povelů na cvičáku a bude výborný společník nebo hlídač.

 Image

 

 

 

BARUNKA

Plemeno - Kříženec většího vzrůstu
Stáří - 3-4 roky

Barunka je moc hodná a velmi poslušná psí dáma. Svého pánička si zamiluje ,Je vhodná na hlídání objektu i jako velmi dobrý lovec potkánu. Není v hodná k jiným zvířatům .V novém domově by měla být pouze jako jedináček.

 Image

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB