spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Seznam pejsků

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na adrese :

 

http://utulek-naceratice.blog.cz/

 

 

 

ANDY

Plemeno - Maltézský psík

Stáří - 3-4 roky.

Andy je ostražitý, mladý pejsek, který hledá nový domov. Jeho problematická povaha je důvodem, že se jej majitel zbavil. Nedoporučujeme do rodiny s malými dětmi.

 Image

 

 

 

Rex

Plemeno - jezevčík

Stáří - 11 let

Rexík  hledá milující a stálý domov , kde by mohl spokojeně dožít .Rexík žil 11 let v bytě , je naučen čistotě. Svého pána si jistě brzo oblíbí .Dejte mu prosím šanci na krásný ,snad ještě dlouhý život v milované rodině

 

Image

 

 

APOLO

Plemeno -  Staford

Stáří - 1 rok

Apollo je štěndo plné života a dovádění. Doporučujeme jej do sportovní rodiny s dětmi. Miluje všechny a všechno. Hledáme pro něj milující a stálý domov v RD s přístupem na dvorek .Je velmi čistotný, ale neukázněný.

 Image

 

 

 

BARYK

Plemeno  - x  kříženec střední vzrůst

Stáří - cca 3 roky.

Baryk je velmi hodný, umazlený pejsek. S jinými pejsky má problém, je dosti žárlivý. Doporučujeme jej spíše jako psího jedináčka. Baryk je ale notorický útěkář. Jen k RD s oploceným dvorkem. Opravdu , každé příležitosti využije a je fuč.

 

Image

 

 

MÍŠA

Plemeno - x/jezevčík

Stáří -asi 14 let

Tento stařičký pejsek po úmrtí majitele ,hledá lásky plný domov. Umazlený a velice poslušný ,také moc čistotný stařeček touží po domově .Kde by na sklonku života mohl dát tolik lásky a oddanosti svému pánovi. Snese jiné pejsky, je na svůj věk velice čilý a rozdováděný. Moc za Míšu prosíme o nový domov.

 Image

 

 

 

LEXÍK (Max)

Plemeno - x staforda

Stáří - asi 2 roky

Lexik je velmi akční pejsek, ostatních pejsků se spíše straní. Byl vrácen z nedostatku -času na něj . Čas strávený v lidské společnosti náležitě oceňuje a je  schopen milovat osobu , která bude milovat jeho .Nenechejte jej dlouho čekat .Jen zkušenému majiteli s tímto plemenem .

 

Image

 

 

RAMON

Plemeno - x větší vzrůst

Stáří -cca7/8 let.

Ramon je velmi hodný pejsek, poslušný a čistotný. Zná povely, je velmi umazlený. Zvyklý na děti a pobyt v bytě. Jen vážnému zájemci. Po měsíci v útulku, je dosti viditelné, že strádá. Jeho psí dušička se tady trápí a moc teskní. Ramon si zaslouží opravdový milující domov. Moc za Ramona prosíme.

 Image

 

 

 

ENDY

Plemeno- x/labrador

Stáří -5let

Endy je OPĚT v nabídce pejsků, kteří hledají domov. Je to pohodový pes , ale s ostatními psy si musí sednout .Doporučujeme jej do rodiny, raději jako psího jedináčka, kde bude milován a také lásku mnohonásobně vrátí. Miluje vycházky a je také velmi čistotný. Ne do rodiny s malými dětmi.

 

Image

 

 

DENNY

Plemeno - X-NO

Stáří - 1,5 roku

Denny je odrostlé štěně. Umí některé povely .Je velmi hravý. Vhodný k odrostlým dětem a k RD se zahradou .

Image

 

 

 

BARUNKA

Plemeno - Kříženec většího vzrůstu
Stáří - 3-4 roky

Barunka je moc hodná a velmi poslušná psí dáma.Svého pánička si zamiluje ,Je vhodná na hlídání objektu,i jako velmi dobrý lovec potkánu.Není v hodná k jiným zvířatům.Vnovém domově by měla být pouze jako jedináček

 

Image

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB