spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Seznam psů

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na adrese :

http://utulek-naceratice.blog.cz/

 

 

 

ANDY

Plemeno - Maltézský psík

Stáří - 3-4 roky.

Andy je ostražitý, mladý pejsek, který hledá nový domov. Jeho problematická povaha je důvodem, že se jej majitel zbavil. Nedoporučujeme do rodiny s malými dětmi.

 Image

 

 

 

 

BIBI

Plemeno- kokršpaněl

Stáří - cca8/9 let

Bibinka byla nalezena v okolí Prosiměřic/Vítonic. Je poněkud slabší na sluch a oči jsou již taky věkem oslabené. Po asi 10 denní léčbě v teplém pelíšku s antibiotiky, je zase veselá, připravena dělat společnici nové milující rodině. Hledáme pro ni starší rodinu, kde by mohla strávit snad ještě dlouhé spokojené stáří. Není náročná, neboť skoro celý den prospí.

 

Image

 

 

 

ČÁRLI

Plemeno - x/bulterier.

Stáří - cca1-1,5roku

Vrácen z náhradní péče. Čárli opět hledá domov. Je naučený čistotě, proto hledáme teplý pelíšek. Je dosti žárlivý. Pouze ke zkušenému majiteli, který zná toto plemeno. Moc za něj prosíme.

 Image

 

 

 

 

 

Rex

Plemeno - jezevčík

Stáří - 11 let

Rexík hledá milující a stálý domov , kde by mohl spokojeně dožít .Rexík žil 11 let v bytě , je naučen čistotě. Svého pána si jistě brzo oblíbí. Dejte mu prosím šanci na krásný, snad ještě dlouhý život v milované rodině.

 

Image

 

 

 

SID

Plemeno - x/ratlíčka

Stáří -7 let

Sidík hledá milující domov. Je dosti uštěkaný starší pejsek , spíše vhodný ke starším lidem. Sid bydlel celý život v bytě , je tedy velmi čistotný. Doporučujeme jej spíše do RD neboť nepřetržitě štěká. S ostatními pejsky se musí lépe poznat.

 Image

 

 

 

 

 

MÍŠA

Plemeno - x/jezevčík

Stáří -asi 14 let

Tento stařičký pejsek po úmrtí majitele ,hledá lásky plný domov. Umazlený a velice poslušný, také moc čistotný stařeček touží po domově. Kde by na sklonku života mohl dát tolik lásky a oddanosti svému pánovi. Snese jiné pejsky, je na svůj věk velice čilý a rozdováděný. Moc za Míšu prosíme o nový domov.

Image

 

 

 

 

 

LEXÍK (Max)

Plemeno - x staforda

Stáří - asi 2 roky

Lexik je velmi akční pejsek, ostatních pejsků se spíše straní. Byl vrácen z nedostatku -času na něj . Čas strávený v lidské společnosti náležitě oceňuje a je  schopen milovat osobu , která bude milovat jeho. Nenechejte jej dlouho čekat. Jen zkušenému majiteli s tímto plemenem.

 

Image

 

 

 

 

RAMON

Plemeno - x větší vzrůst

Stáří -cca7/8 let.

Ramon je velmi hodný pejsek, poslušný a čistotný. Zná povely, je velmi umazlený. Zvyklý na děti a pobyt v bytě. Jen vážnému zájemci. Po měsíci v útulku, je dosti viditelné, že strádá. Jeho psí dušička se tady trápí a moc teskní. Ramon si zaslouží opravdový milující domov. Moc za Ramona prosíme.

 Image

 

 

 

 

 

ENDY

Plemeno- x/labrador

Stáří -5let

Endy je OPĚT v nabídce pejsků, kteří hledají domov. Je to pohodový pes, ale s ostatními psy si musí sednout. Doporučujeme jej do rodiny, raději jako psího jedináčka, kde bude milován a také lásku mnohonásobně vrátí. Miluje vycházky a je také velmi čistotný. Ne do rodiny s malými dětmi.

 

Image

 

 

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB