spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Seznam psů

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na nové adrese  na FACEBOOKU :

 

FACEBOOK : Útulek pro psy a kočky  Načeratice u Znojma
https://www.facebook.com/groups/276235660161036

 

 

 

Baryk
Plemeno: x jezevčík
Stáří: 7 let

Baryček je velmi vitální psí dědeček. Na svůj věk je čilý. Je čistotný, zřejmě žil doposud v domečku . S ostatními pejsky se snese na vodítku umí. Pro Baryčka hledáme milující domov a teplý pelíšek. Byl by vhodný jako společník ke staršímu dědečkovi nebo babičce. Je za všechno vděčný. Nenechávejte jej dlouho čekat.

 Image

 

 

Mikin

Plemeno:x asi ratlík
Stáří:cca6-7 let.

 

Mikin je velmi hodný pejsek v letech. Mikin putoval Znojmem se zlomenou nožičkou, kterou nyní už bez problémů používá . Byl vrácen z náhradní péče , kde bylo zjištěno , že  je Mikin úplně hluchý .Nyní opět hledáme milující domov. Uvítal by rodinu , kde by měl svého psího kamaráda ,tak by nikdo nepoznal, že neslyší. Je umazlený, oddaný a čistotný. Prosíme za něj, aby mohl dožít jako společník u starších lidí , kteří mají doma pejska a našli by ještě Mikinovi teplý pelíšek.  Moc děkujeme.

 Image

 

 

Rex

Plemeno - jezevčík

Stáří - 12 let

Rexík hledá milující a stálý domov , kde by mohl spokojeně dožít .Rexík žil 11 let v bytě , je naučen čistotě. Svého pána si jistě brzo oblíbí .Dejte mu prosím šanci na krásný ,snad ještě dlouhý život v milované rodině.

Image

 

 

Brit

Plemeno: X pitbul a dalmatin

Stáří: 10 let

Brit je starší ,velmi náladový pejsek. Byl sem umístěn od majitele, který už ho nechtěl!!!!!Brit je docela čistotný, s jinými pejsky se nesnese. Na nové prostředí si těžko zvyká. Je to stařičký mrzout. Nechce být venku, nechce být uvnitř, v kotci jen štěká a dožaduje se ven. Na mazlení nebyl zvyklý, jak se na něho sáhne třese se. Tento starší dosti zanedbaný pejsek , také hledá nový domov ,kde by mohl dožít. Dáte mu prosím šanci.

Image

 

 

Pája

Plemeno: kříženec

Stáří:3-4 roky

Pája je psí klučina, který neměl doposud v životě štěstí. I přesto že zažil zlo lidské ruky ,což na něm je dosti viditelné, moc miluje lidi. V útulku patří mezi mazlíky. Rád chodí na procházky i mimo útulek . U ošetřovatelů je velmi oblíbený. Pája žil zřejmě doposud venku, neboť nemá hygienické návyky. Je vhodný do rodiny s dětmi. Miluje všechny a všechno. Pouze vážnému zájemci.

 Image

 

 

Jena

Pleneno :kříženec

Stáří:6 let

Jena je poslušná psí dáma. Žila celý život v bytě, který se rozhodl páníček změnit za studený kotec v útulku. Je velmi poslušná, naučená hygieně. Jena je velmi smutná a v kotci moc teskní, neboť toto teda po věrných 6 letech opravdu nečekala. Hledáme pro ni milující domov s teplým pelíškem. Doporučujeme ji spíše k odrostlým dětem.

 Image

 

 

Lexík

Plemeno - x staforda

Stáří - asi 4 roky

OPĚT HLEDÁ DOMOV

Lexik je velmi akční pejsek , ostatních pejsků se spíše straní. Byl vrácen z nedostatku -času na něj . Čas strávený v lidské společnosti náležitě oceňuje schopen milovat osobu , která bude milovat jeho .Jeho problémem je také ,že zřejmě po nedobré zkušenosti s muži , si jejich společnost vybírá. Nenechejte jej dlouho čekat . Opravdu jen zkušenému chovateli ,který zná toto plemeno.

 Image

 

 

Bárny

Plemeno:x labradora

Stáří:1,5 roku

Bárny je odrůstající pejsek s duší štěněte. Majitel ho odložil do útulku , neměl na psa čas. Žil v bytě, což se zdá nemožné. Všechno zničí a venku skáče a dožaduje se dovnitř. Je to takový neposlušný samorost. Neumí žádné povely, což u takového velmi velkého psa by bylo více než potřeba. Je to ještě mladý pejsek ,který při zkušeném majiteli bude jistě neuvěřitelně poslušný a taky mazlivý. Na vodítku táhne. Pro jeho neukázněnost hledáme sportovní a akční rodinu s většími dětmi. Není zlý a to je jeho velkou předností , jeho šibalské oči si jistě zamilujete. Doporučujeme spíše k RD s velkým dvorem nebo zahradou

Image

 

Laky

Plemeno: kříženec větší vrůst

Stáří : cca 2 roky

Laky je pohodový pejsek. Na vodítku umí, s ostatními pejsky si musí sednout ,nutno vyzkoušet. Je velmi čistotný. Mazlení si nevyžaduje , ale vydrží. Věcí si dovede považovat. Hledáme pro něho milující domov .Vhodný k RD s přístupem do kotelny.

 Image

 

 

 

Clody

Plemeno: kříženec boxera

Stáří: cca 4-5 let

Clody je pejsek se kterým se život příliš nemazlil. Do útulky přišel vyhublý na kost. Hodní lidé ho zachránili z ulice, na které se zřejmě dlouho potuloval. Je čistotný ,s ostatními psy si musí sednout. Hledáme pro něho rodinu s většími dětmi. Nenechávejte ho dlouho čekat

 Image

 

 

Sťuart

Plemeno:x velký vzrůst

Stáří:cca2-3 roky

Sťuart byl dovezen MP a majitel se o něho nehlásí. Je to velmi poslušný, odrůstající psí klučina. Je velmi oddaný svému pánovi, kterého zde marně vyhlíží. Stuart umí všechny povely, je také velmi čistotný. Na vodítku táhne. Jiné pejsky zatím nesnese. V kotci velice teskní, stále jen věří ,že je to jen nějaký špatný sen. Že majiteli  také puká srdce steskem .Zřejmě žil v bytě, určitě by se mu líbilo v posteli. Byl velmi dobře vychován. Venku se mu nelíbí, stále hledá lidi. Není agresivní . jen asi pozná zlé lidi, tak z prve nedůvěřivý ,ale zlatý. Jako každé štěně si rád hraje. Hledáme pro něj majitele nebo milující rodinu, kde by mu tyto dětské měsíce lépe a s láskou ubíhali. Raději do rodiny s většími dětmi. Opravdu moc moc prosíme , aby nemusel tesknit v kotci.

 Image

 

 

Endy

Plemeno- x/labrador

Stáří -5let

Endy je OPĚT v nabídce pejsků, kteří hledají domov. Je to pohodový pes , ale s ostatními psy si musí sednout .Doporučujeme jej do rodiny, raději jako psího jedináčka, kde bude milován a také lásku mnohonásobně vrátí. Miluje vycházky a je také velmi čistotný. Ne do rodiny s malými dětmi.

 Image

 

A nakonec bez obrázku:

Ozzy

Plemeno: kříženec

Stáří: cca 1až 2 roky

Ozzy je velmi umazlený pejsek. S ostatními pejsky nutno vyzkoušet, vybírá si. Spíše doporučujeme na samotu, ne do bytu ,je dosti uštěkaný. Hledáme pro něho milující rodinu s většími dětmi. Je velmi vitální. Spíše na dvorek s přístupem do kotelny. Není to pejsek na celoroční pobyt na dvoře nebo zahradě. Moc za tohoto pejska prosíme.

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB