spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Seznam psů

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na nové adrese  na FACEBOOKU :

 

 

FACEBOOK : Útulek pro psy a kočky  Načeratice u Znojma
https://www.facebook.com/groups/276235660161036

 

 

 

Míša
Plemeno: kř
íženec
Stáří: cca 6 let

Míša je na svůj věk staře vypadající pejsek.Jine pejsky nesnese .Na vodítku nechce , zřejmě nebyl vedený ( škrtí se a nejde)Byl by v hodný jako společník pro starší babičku nebo dědu.Má rád svoje pohodlí.Nenechavejte ho dlouho čekat.Je čistotný ,hledáme pro něho milující domov a teplý pelíšek.

 

 Image

 

 

 

Max
Plemeno: kříženec
Stáří: 2 roky

Max je odrostlé štěně,je plný radosti a dovádění.Venku je velmi poslušný , jiné pejsky nesnese.Miluje vodu . Doporučujeme ho spíše na dvorek , který je dobře zabezpečený ( opravdu vyskočí vysoko) Věcí si neváží , všechno roztrhá.Hledame pro něho rodinu , která má zkušenosti s tímto plemenem a více volného času , který Max potřebuje aby se unavil.

 Image

 

 

Bertík
Plemeno: kříženec ke kolenům
Stáří:1 rok

Bertík je strašpytel,všeho se bojí.Bude vděčný za každé pohlazení a hlavně za trpělivost kterou si jistě zaslouží.Nebyl zřejmě nikdy s jinými pejsky a lidmi ve styku.S ostatními pejsky se snese ,ale nevyhledává jejich společnost.S hygienou si také hlavu neláme.Byl by v hodný k psímu kamarádovi,nebo jako společník pro aktivní rodinu s malými dětmi . Doporučujeme spíše na dvorek s přístupem do kotelny.Moc za tohoto ustrašeného prcka prosíme,aby našel krásný domov.

 Image

 

 

Bak
Plemeno: x No a labrador
Stáři: 6 let

Bak je pejsek v nejlepších letech .Byl odložen do útulku neboť je i v tomto věku velmi akční a neúnavný.Miluje děti ,vycházky.S jinými pejsky si musí sednout.Neni v hodný ke kočkám ani k jiným domácím zvířatům.Byl by vhodný na hlídání objektu,neboť je poslušný.V kotci teskní a ubývá na váze , protože jen skáče a vyžaduje pozornost.Moc za něho prosíme,aby našel ten opravdový domov .

 Image

 

 

Lexík
Plemeno:  X Staford
Stáři: 5 let

Lexík je velmi akční pejsek.Byl několikrát vrácen z různých důvodu. V útulku je již 3 roky, i když je v útulku štastný, doma je doma.Nemá rád muže,ženy miluje. Na vodítku umí, s ostatními pejsky se nesnese. Je vhodný k RD, kde není žádné jiné domácí zvíře .Nenechte ho dlouho čekat .

 Image

 

 

Čárli
Plemeno:x pudla
Stáří:2 roky

Čárlí je mladý pejsek.S ostatními pejsky se snese.Neni vhodný k jiným domácím zvířatům.Nemá rád kočky ,to byl také důvod proč byl již poněkolikáté vrácen.Čarli si nese nepěkné vzpomínky na minulý domov.Je v hodný k RD s přístupem do kotelny.Miluje vychazky.

 Image

 

 

Toník
Plemeno: ratlík
Stáří: 9 let

Toník byl kastrován ,neboť je velmi dominantní povahy.Ostatni pejsky nesnese .Na vodítku umí.Tonik je velmi umazlený ,ale musí chtít sám.Byl odložen z důvodu nenávisti k malému dítěti co přišlo do rodiny a nahradilo Tonikovo místo.Je velmi čistotný,proto hledáme milující rodinu a teplý pelíšek.Tonik musí být v novém domově jako psí jedináček.Bude zima a moc prosíme dejte mu domov

 Image

 

 

Rexík
Plemeno : Jezevč
ík
St
áří : 14 let

Rexík hledá milující a stálý domov, kde by mohl spokojeně dožít. Rexík žil 11 let v bytě je naučen čistotě. Bude vděčný za teplý pelíšek v rodinném kruhu. Dejte Rexíkovi šanci na nový domov, kde by mohl spokojeně dožít.

 Image

 

 

Sťuart             
Plemeno : 
íženec (velký vzrůst)
St
áří : 4 roky

Sťuart je velmi poslušn
ý odrůstající klučina. Je velmi oddaný svému pánovi , kterého vyhlížel a nedočkal se. Sťuart umí všechny povely. S ostatními pejsky se nesnese. Na vodítku táhne. Venku se mu nelíbí, byl velmi dobře vychován . Stále hledá lidskou společnost . Není agresivní, z prvu nedůvěřivý ale zlatý . Je jako štěně, rád si hraje. Hledáme pro něj majitele, nebo milující rodinu s většími dětmi. Opravdu za něj moc prosíme, neboť v kotci tesktní a hubne. Je vhodný k RD s přístupem do kotelny, neboť není čistotný .

 Image

 

 

Brit
Plemeno : kř
íženec pitbul a dalmatin
St
áří : 10 let

 Brit je starš
í, velmi náladový pejsek .Do útulku byl umístěn majitelem, který už jej nechtěl !!! Brit je čistotný, s jinými pejsky nutno zkusit. Na nové prostředí si těžko zvyká. Je to stařičký mrzout. Nechce bát venku ani ve vnitř. Na mazlení nebyl zvyklí, jak se na něj sáhne třepe se. Tento stařičky dosti zanedbaný pejsek, který si po 4 měsících dokázal zvyknout na ošetřovatelky. Patří mezi oblíbence útulku . Dejte mu prosím domov, kde by mohl spokojeně dožít.

 Image

 

 

Endy
Plemeno :  Labrador
St
áří : 9 let

Endy je pohodový starší pejsek . Je velmi umazlený, miluje lidi. Dorporučujeme do rodiny s většími dětmi , raději jako psího jedináčka, kde bude milován a lásku  mnohonásobně vrátí .Miluje vycházky a také je velmi čistotný. Doporučujeme k RD s přístupem do kotelny.

 Image

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB