spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Seznam psů

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na nové adrese  na FACEBOOKU :

  FACEBOOK : Útulek pro psy a kočky  Načeratice u Znojma
https://www.facebook.com/groups/276235660161036

 

 

 

Míša
Plemeno: kř
íženec
Stáří: cca 8 let

Míša je na svůj věk staře vypadající pejsek. Jiné pejsky nesnese . Na vodítku nechce , zřejmě nebyl vedený ( škrtí se a nejde) . Byl by vhodný jako společník pro starší babičku nebo dědu. Má rád svoje pohodlí. Nenechávejte ho dlouho čekat. Je čistotný , hledáme pro něj milující domov a teplý pelíšek.

 Image

 

 

Lexík
Plemeno:  X Staford
Stáři: 6 let

Lexík je velmi akční pejsek. Byl několikrát vrácen z různých důvodů . V útulku je již 3 roky a přesto že je v útulku štastný, doma je doma. Nemá rád muže, ženy miluje. Na vodítku umí, ale s ostatními pejsky se nesnese. Je vhodný k RD, kde není žádné jiné domácí zvíře . Nenechte jej dlouho čekat .

 

 Image

 

 

Čárli
Plemeno:x pudla
Stáří:2,5 roky

Čárlí je mladý pejsek. S ostatními pejsky se snese. Není vhodný k jiným domácím zvířatům. Nemá rád kočky což byl také důvod proč byl již poněkolikáté vrácen. Čárli si nese nepěkné vzpomínky na minulý domov. Je vhodný k RD s přístupem do kotelny. Miluje vycházky.

 

 Image

 

 

Sťuart
Plemeno : 
íženec (velký vzrůst)
St
áří : 5 roky

Sťuart je velmi poslušn
ý odrůstající klučina. Je velmi oddaný svému pánovi , kterého vyhlížel a nedočkal se. Sťuart umí všechny povely. S ostatními pejsky se nesnese. Na vodítku táhne. Venku se mu nelíbí, byl velmi dobře vychován . Stále hledá lidskou společnost . Není agresivní , zprvu je nedůvěřivý , ale jak pozná prostředí je zlatý . Je jako štěně, rád si hraje. Hledáme pro něj majitele nebo milující rodinu s většími dětmi. Opravdu za něj moc prosíme, neboť v kotci teskní a hubne. Je vhodný k RD s přístupem do kotelny, neboť není čistotný .

 

 Image

 

 

Brit
Plemeno : kř
íženec pitbul a dalmatin
St
áří : 11 let

 Brit je starš
í, velmi náladový pejsek . Do útulku byl umístěn majitelem, který už jej nechtěl !!! Brit je čistotný . Snášenlivost s jinými pejsky je nutno zkusit. Na nové prostředí si těžko zvyká. Je to stařičký mrzout. Nechce být venku ani vevnitř. Na mazlení nebyl zvyklý, jak se na něj sáhne třepe se. Tento stařičký a dosti zanedbaný pejsek , který si po 4 měsících dokázal zvyknout na ošetřovatelky. Patří mezi oblíbence útulku . Dejte mu prosím domov, kde by mohl spokojeně dožít.

 

 Image

 

 

Endy
Plemeno :  Labrador
St
áří : 10 let

Endy je pohodový starší pejsek . Je velmi umazlený, miluje lidi. Doporučujeme do rodiny s většími dětmi a to raději jako psího jedináčka, kde bude milován a lásku mnohonásobně vrátí. Miluje vycházky a také je velmi čistotný. Doporučujeme k RD s přístupem do kotelny.

 

 Image

 

 

Bobík
Plemeno : 
íženec
St
áří : 13 let

Bobík je psí dědeček, který byl po věrných 13 letech odložen do útulku. Bobík je čistotný a s ostatními pejsky se snese . Na mazlení zřejmě nebyl zvyklý. Na vodítku táhne. Doporučujeme jej k RD s přístupem na dvorek. Přáli bychom Bobíkovi , aby našel milující domov, kde by mohl spokojeně dožít.

 

 Image

 

 

 

Ben
P
lemeno: X lovecký pes
S
táří: cca 2-3 roky

 Beník je odrostlé štěně, je velice akční a lovecké pudy se v něm nezapřou . Nedoporučujeme jej k ostatním zvířatům. S čistotou si hlavu neláme, všechno zničí. Beník bude úžasný pejsek , pokud se mu bude někdo věnovat tak jak si zaslouží . Je vhodný na zahradu s přístupem do kotelny nebo bude potřeba zateplená bouda.

 

 Image

 

 

 

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB