spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Seznam pejsků

Prosíme zájemce,kteří si chtějí pejska osvojit, že AKTUÁLNÍ nabídka psů je na nové adrese  na FACEBOOKU :

 

FACEBOOK : Útulek pro psy a kočky  Načeratice u Znojma
https://www.facebook.com/groups/276235660161036

 

 

Lexík
Plemeno: X Staford
Stáři: 6 let

Lexík je velmi akční pejsek. Byl několikrát vrácen z různých důvodů . V útulku je již 3 roky a přesto že je v útulku štastný, doma je doma. Nemá rád muže, ženy miluje. Na vodítku umí, ale s ostatními pejsky se nesnese. Je vhodný k RD, kde není žádné jiné domácí zvíře . Nenechte jej dlouho čekat .

 

 Image

 

 

Brit
Plemeno : kř
íženec pitbul a dalmatin
St
áří : 11 let

Brit je starší, velmi náladový pejsek . Do útulku byl umístěn majitelem, který už jej nechtěl !!! Brit je čistotný . Snášenlivost s jinými pejsky je nutno zkusit. Na nové prostředí si těžko zvyká. Je to stařičký mrzout. Nechce být venku ani vevnitř. Na mazlení nebyl zvyklý, jak se na něj sáhne třepe se. Tento stařičký a dosti zanedbaný pejsek , který si po 4 měsících dokázal zvyknout na ošetřovatelky. Patří mezi oblíbence útulku . Dejte mu prosím domov, kde by mohl spokojeně dožít.

 

 Image

 

 

Endy
Plemeno :  Labrador
St
áří : 10 let

Endy je pohodový starší pejsek . Je velmi umazlený, miluje lidi. Doporučujeme do rodiny s většími dětmi a to raději jako psího jedináčka, kde bude milován a lásku mnohonásobně vrátí. Miluje vycházky a také je velmi čistotný. Doporučujeme k RD s přístupem do kotelny.

 

 Image

 

 

Rek
Plemeno : Kr
átkosrstý jezevčík
Věk : 5 let

Reček byl do útulku odložen majitelem podvyživený a zanedbaný.  Nyní je uzdravený, dobře vypadající a hledá nový domov. Byl by vhodný ke staršímu nejlépe osamělému člověku (pokud možno bez holí a vnoučat-vše nasvědčuje tomu, že byl holí bit a děti jej měli jako hračku). Rek je umazlený psík, který si za svůj život zažil své a teď by chtěl rozdávat lásku a věrnost. Je čistotný, majetnický a oddaný. Reka nabízíme pouze do rodinného domu, kde by mohl na dvorek. Přejeme Rekovi, aby brzy našel svoji spřízněnou lidskou duši, pro kterou by mohl žít a ochraňovat ji....

 

 Image

 

 

Ebby
Plemeno : X Ridgeback

Věk : 4 roky

 

Ebbynka je robustnější psí dáma. Je to takový typický pejsek od starých lidí. Že začátku byla ze všeho vykulená a chvíli ji trvalo než si na nás a chod útulku zvykla. Bylo by pro ni asi dobré vyzkoušet, jak bude reagovat na nové lidi .Protože teď máme zavřeno pro veřejnost a Ebby nebyla v nabídce tak nevíme jaká bude její reakce. Je možné že zájemce bude muset za Ebbynkou vícekrát dojet. Jinak je to hodná fenečka, která žila v domě se zahradou. S ostatními pejsky ji nepouštíme. Věříme, že by z ní byl i dobrý hlídač.

 

 Image

 

 

Beny

Plemeno : Husky X Malamut

Věk : 4 roky

 

Nabízíme k adopci pejska Benyho. Je vhodný pouze ke zkušenému chovateli, který má zkušenosti s těmito plemeny. Beny potřebuje pevnou ruku, základní výcvik a hlavně páníčkův čas. Nedoporučujeme Benyho k dětem ani jiným zvířatům. Vhodný k rodinnému domu na zahradu, kterou si rád ohlídá.

 

 

 Image

 

 

Jimi

Věk : 3 roky

Plemeno : kříženec jezevčíka

 

Jimi již našel nový domov spolu s dalším malým pejskem. Bohužel, noví páníčci zjistili, že je Jimi velmi žárlivý a kvůli neustálým rvačkám a vrčení nebyla jiná možnost, než jej vrátit. Jimbo je zprvu plachý, po seznámení se, svého páníčka doprovází, žádá si pozornost a na zavolání přiběhne. Je to umazlený pejsek, kterému hledáme domov nejlépe u starších lidí. Je velmi čistotný a nic neničí, uvítal by tedy domeček se zahrádkou. Určitě není vhodný k dalším zvířatům (psům, kočkám, drůbeži...) a malým dětem. Přejeme Jimimu, aby tentokrát našel páníčka, kterého bude mít sám pro sebe.

 

 Image

 

 

Míša (černý s pálením) a Ťapinka (krémová)

Věk : 7 let

Plemeno - kříženci jezevčíka

 

Míša a Ťapka jsou sourozenci, kteří se do útulku dostali po úmrtí majitelky. Po několika dnech smutnění se rozkoukali a rychle si zvykli na nové prostředí. Ťapinka je mazlivá, čistotná psí holka, která miluje drbání na bříšku. Zatímco Míša je spíše samotářský, pohlazení se však nebrání. Oba pejsci žili s dalšími domácími zvířaty (kočkami, drůbeží...) Doporučujeme je k rodinnému domku se zahrádkou, nejlépe ke starším lidem. I přesto, že jsou na sebe zvyklí, dobře snášejí i odloučení, proto je možné osvojit si každého zvlášť. Přejeme těmto pohodářům, aby brzy našli milující domov. Ťapinka je kastrovaná.

 

 Image

 

 

Bak

Plemeno : kříženec labradora

Věk : 13 let

 

Bak je úžasný psí dědeček, který je čistotný a poslušný. Určitě jej doporučujeme k rodinnému domku se zahrádkou, je stále vitální a rád by svému páníčku dělal při práci na zahrádce (ale i doma) společnost. Je to takový spolehlivý a nekonfliktní, neustále se "smějící" starý pán. Moc bychom našemu dědouškovi sympaťákovi přáli páníčka, který by mu rád dopřál krásné stáří...

 

 Image

 

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB